Konya Pvc Sistemleri

Anasayfa / Pvc Sistemler

# Konya Pvc Sistemleri

SENA PEN; Pvc kapı pencere, duşakabin, cam balkon ve alüminyum korkuluk sistemlerinin imalat ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır. Geçmişten bugüne biriktirdiği deneyimle günümüz teknolojisini harmanlayan firmamız, KOMPEN Pvc Pencere ve kapı sistemlerinin yetkili üretici bayisi olmuştur. Geçen zaman içinde, anahtar teslimi olarak pek çok site, apartman, iş merkezi ve villa gibi iş ve yaşam alanlarının pvc kapı pencere, cam balkon, duşakabin, sineklik ve alüminyum korkuluk işlerini taahhüt ettiği zamanda tamamlayarak, sorunsuzca teslimini gerçekleştirmiştir.
Misyon;
Hizmet verdiğimiz sektörde klasik ve Çağdaş modellerimizle müşterilerimiz tarafından aranılan ve anılan firma olarak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır.
Vizyon;
Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmaktır..

konya pvc kapı pencere sineklik üretimi ve satışı